Valentine's Day

14. února 2014 v 21:08 | -KriSty- |  03 Valentine's Day
Valentýnská jednodílovka :))
Doufám že se bude líbit ! :3

Dnešek je pro každého jiného zvláštní, ale jenom pro každého jiného.Je den Svatého Valentýna.A já ho budu trávit s kýblem zmrzliny u mě v mém malém bytečku, na okraji Londýna.Budu tu sedět a litovat se, ano litovat se, protože jsem měla příležitost abych tento den netrávila sama, ale já tu příležitost jménem Niall Horan, nechala odjet na párty daleko odsud.Mimo chodem já jsem Clary Drew.S Niallem jsme se seznámili přesně před dvěma lety a před rokem jsme se dali dohromady jako pár, ale poslední dobou nám to nějak neklapalo.Časté hádky kvůli každé pitomosti.Niall je často pryč a já u mu řekla co si o tom myslím.A on se zbalil a s Hazzou vyrazili na nějakou párty.Já jsem si tak dlouho pro Nialla chystala Valentýnský dárek…Ale beze mě bude Niallovi líp.Zabalila jsem si poslední věci do mého kufru a mohla jsem vyrazit napříč Londýnem, zpět do mého bytu.Ještě zbývalo napsat dopis na rozloučenou.
"Milý Nialle…To co ti teď řeknu mě mrzí už teď.Jde o to že poslední dobou už to není to co to bývalo.Hrozně mě mrzí to co jsem ti minule řekla a jenom chci abys věděl, že tě miluju a milovat budu, ale tobě beze mě bude líp!Najdi si nějakou milou, krásnou a trpělivou holku.Já trpělivá nejsem a ani nebudu a to je ten problém. Takže s láskou Clary."
Vzala jsem obálku z kabelky a dala do ní dopis, který jsem potom položila na stůl v kuchyni.Naposledy jsem se rozloučila s tímto dokonalým domem.Vzala jsem si kufr a šla ven.Klíče jsem dala pod rohožku, protože vím, že tam je Niall najde.Pomalu jsem se vydalo napříč Londýnem.Doma jsem si odemkla a šla rovnou do kuchyně.Vzala jsem si zmrzlinu a šla si pustit film Na sv. Valentýna.Ten film zbožňuji. Seděla jsem tak a přemýšlela. "Bude mu i mě takhle líp!" Opakovala jsem si pořád dokola!Na konec jsem se rozbrečela.Blížila se osmá hodina, vzala jsem si skicák a šla na balkon.Mám byt v centru Londýna takže kolem domu jsou samé restaurace.Viděla jsem spoustu šťastných lidí jak se smějí a dávají si květiny a dárky. Jak já tenhle svátek milovala. Otevřela jsem skicák a na mě vykoukla Niallova kukadla.Nejraději jsem kreslila jeho.Na jedné stránce jedl oběd, na druhé zase spal jako andílek.Vzala jsem prázdnou stránku a nakreslila poslední obrázek Nialla. Seděla jsem tam asi do desíti, najednou mě vyrušil zvonek.
"Kdo to jenom může být?"
V duchu jsem doufala že je to Niall ale spletla jsem se.Moje nejlepší kamarádka věděla o tom, že se tohle chystám udělat, ale nemohla přijít, je se svým přítelem a proto mi nechala poslat růže, ale nepřišli jenom jedny to mě potěšilo.Jedny byly od Perrie (nejlepší kámoška) druhé od Zayna, třetí od Liama a poslední od Louise, u všech byl vzkaz.Něco ve smyslu krásného Valentýna a zvládni to v pořádku.Celá vysmátá jsem dala kytice do vázy a najednou zase někdo zazvonil.Opět jsem se odebrala ke dveřím ale tentokrát to nebyla donášková služba, tentokrát to byl sám Valentýnský dárek, problém je ten, že mu nemůžu otevřít!
"Clary, vím že tam jsi, prosím otevři dveře."
Otevřela jsem dveře a koukala na Nialla, který držel kytici těch nejkrásnějších růží pod sluncem.
"Nialle já-já to musela udělat!"
"Zlato všechno mě to moc mrzí neměl jsem odjíždět!"
"Nialle za to ale ty nemůžeš!"
"Prosím dokážeš mi odpustit!"
"Ano!"
"Slibuji že se o vás oba postarám."
"Oba?"
"Clary v té obálce jsi nechala tvůj ultrazvuk, vím že jsi těhotná!"
"Nialle já jsem ti to chtěla říct ale už bylo pozdě!"
Niall mě objal a já se cítila tak v bezpečí!
"Ty už jsi mi dárek na Valentýna dala teď je řada na mě!"
"Ale Nialle mě stačí jenom to že jsi tu teď!"
Niall si kleknul a mě se zatajil dech.Vytáhnul malou krabičku z kapsy a chytnul mě za ruce.
"Clary Drew, chci se tě zeptat jestli mi po tom všem co se stalo dáš ještě jednu šanci?A také se tě chci zeptat jestli by sis mě vzala?"
"Ano Nialle!!!"
Zakřičela jsem po celém domě a skočila Niallovi kolem krku.On mi nandal prstýnek a společně jsme šli dokoukat film.všechno se to seběhlo tak rychle.Ale můžu potvrdit že tohle byl ten nejdokonalejší Valentýn v mém životě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katy* a Lucy* Katy* a Lucy* | Web | 16. února 2014 v 13:35 | Reagovat

Ta jednodílovka je skvělá :3 Nechceš spřátelit? :) kdyžtak písni na náš blog ;))

2 kate kate | Web | 21. února 2014 v 21:36 | Reagovat

Krásný!! :3 :3

3 mrsstyles69 mrsstyles69 | Web | 13. března 2014 v 18:59 | Reagovat

Krásný :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama