Stay with me! Please! - 3.Díl

21. prosince 2013 v 16:38 | -KriSty- |  002 - Stay with me! Please!
Stay with me! Please!


Třetí část
Ráno mě vzbudili paprsky slunce.Louis ještě spinkal, koukala jsem na něj jak na zázrak, asi po pěti minutách otevřel ty jeho kukadla a koukal na mě.Byly jsme jako starý manželský pár. "Dobré ráno."
Řekl chraptivím hláskem.
"Dobré."
Vstala jsem a šla jsem do kuchyně, pomalu jsem vyndala z lednice vajíčka se slaninou a pomalu to dala vařit.Dala jsem to na stůl a šla jsem vytáhnout Louise z postele aby se šel najíst.
"No co ty zachumlanče vstávat a pojď se na papat, šup!"
Byl tak zachumlaný že mu koukaly jenom oči.
"Ale mě se nechce tady je krásně teplíčko."
"No tak já klidně pustím topení!"
"Ne to nemusíš mě bude stačit když si lehneš ke mně!"
"Loui!"
"Copak?"
"Mazej se obléct a mazej do kuchyně čeká tam na tebe snídaně, jestli si nepohneš vychladne!" "Snídaně? to jsi měla říct rovnou!"
Vyskočil z postele, natáhnul si kalhoty a bez trika utíkal do kuchyně.Musela jsem se mu jenom smát.Pomalu jsem došla do kuchyně ,kde už Louis slintal nad jídlem.
"Nemusel jsi na mě čekat!"
"Je to slušné a ty jsi tu doma a teď už dobrou chuť!"
Najedli jsme se a já jsem se šla obléknout, protože mě Louis pozval ven. Jako první zastávka byla Louisův dům, tam se převléknul on a potom jsme vyrazili na oběd do nedaleké restaurace.Objednala jsem si salát a Louis steak.Najedli jsme se a zase vyrazili, pěšky jsme procházeli různé obchody Louis mi koupil co mi na očích viděl.Koupila bych si to sama peněženku, s kartou jsem měla u sebe, ale Louis si stál za tím že mě zve.Kolem páté jsme vyrazili do kina.Louis koupil lístky na nějaký romantický film, moc jsem ho nevnímala pořád jsem koukala na Louise.Po filmu jsme zase pěšky a už po tmě šli k LE (London Eye). Pod okem jsme se zastavili. "Louisi já se bojím výšek !" "Neboj se, budu tam s tebou a bude to krásné pojď." I přes můj obrovský strach jsem tedy vešla do kabinky LE.Měli jsme výhodu, touhle dobou tady nikdo nebyl byly jsme sami dva v jedné kabince. Byly jsme asi v půlce najednou se oko zastavilo.
"Loui." Řekla jsem vyděšeně.
"Vypadá to že jim vypadl proud."
"Loui." Řekla jsem ještě vyděšeněji.
"Neboj to bude dobré za chvíli to zase naběhne!"
"Loui já-já se strašně bojím!!"
"Ne, prosím neboj jsem tu s tebou!"
Louis mě chytnul za ruku a já jsem ho objala.
"Ale no tak..Neboj, jsem tu s tebou!"
"Já vím.Ale výšky mě děsí už od malá!"
Louis si vzal můj obličej do rukou a tím mě donutil abych se mu koukala do očí.Přiblížil se ke mně a políbil mě.Potom se mi kouknul do očí se strachem jak budu reagovat.Objala jsem ho ještě pevněji než před tím.Takhle jsme tam stáli asi pět minut než někdo dokázal něco říct. "Liz."
"Copak?"
"Budeš se mnou chodit?"
"S tebou až na konec světa!"
Dala jsem mu pusu a najednou se rozvířila světla a kolo se dál točilo.S Louisem jsme se drželi za ruce.Při vchodu do oka jsme byly kamarádi teď vycházíme jako zamilovaná dvojka. "Nechtěla by jsi na oplátku spát ty u mě?"
"Budu ráda!"

Došli jsme k Louisovi domů, tam jsme se navečeřeli a sedli jsme si na gauč proti sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama